Rozwijamy się!

rozszerzymy POLIGRAFIKO o grono projektantów za:

Czym jest Poligrafiko

Portal kojarzący dobre drukarnie
z wymagającymi klientami

Poligrafiko to portal dla niewielkiej liczby wyselekcjonowanych drukarni, które są w stanie zapewnić wysoką jakość druków oraz doskonałą obsługę klienta. U nas nie ma miejsca dla firm, które oferują masowe usługi na minimalnych marżach, bez indywidualnego podejścia do każdego zamówienia! Nasza idea to dotarcie wyłącznie do wymagających zleceniodawców, którzy są w stanie odpowiednio zapłacić za produkt na najwyższym poziomie. Dzięki takiemu podejściu jesteśmy w stanie zaproponować najlepsze rozwiązania w sprzedaży Twojej oferty online.

Dołączasz do Poligrafiko.pl

U nas skutecznie zaprezentujesz swoje usługi klientom - wystarczy szybka rejestracja oraz wypełnienie prostych szablonów ofert. A jeśli nie będziesz mieć na to czasu, to chętnie Ci w tym pomożemy!

My promujemy
Twoją ofertę

Możesz być pewien, że Twoja oferta zostanie zauważona! Doceniamy najlepsze drukarnie, które będziemy promować na naszym portalu, w Internecie oraz
w konwencjonalnych mediach.

Pozyskamy
solidnych klientów

Poligrafiko jest nastawione na pozyskiwanie zleceniodawców zainteresowanych wysoką jakością druków oraz profesjonalną obsługą. Jeśli do nas dołączysz, to zgłoszą się oni właśnie do Ciebie!

Nowa definicja
sprzedaży druków online

Oferowanie usług poligraficznych w sieci nie musi oznaczać absurdalnie niskich cen! Poligrafiko.pl jest miejscem dla drukarni, które oferują wysoką jakość wymagającym klientom. Wierzymy, że czasem lepiej jest wykonać mniej zleceń przy wyższym narzucie, niż bazować na masowej produkcji i niskich marżach.

ZACZNIJ SPRZEDAŻ ONLINE Z ZYSKIEM!

Intuicyjne narzędzia administracyjne

Łatwiejsza komunikacja z klientami

Wygodne w użyciu funkcje portalu dadzą Ci pełną kontrolę nad przebiegiem zamówień. Zautomatyzujemy także proces Twojego kontaktu z klientami. Dzięki temu zaoszczędzisz cenny czas i dowiesz się, co znaczy optymalna komunikacja!

Wygoda mobilnego dostępu

Dzięki dostosowaniu naszego portalu do potrzeb urządzeń mobilnych możesz z niego korzystać gdziekolwiek jesteś.
Co bardzo ważne, taką samą możliwość mają również Twoi obecni i przyszli klienci.

Oszczędność cennego czasu

Oszczędzamy czas związany z pozyskiwaniem wartościowych klientów. Koniec z nieskutecznymi ogłoszeniami i portalami, gdzie liczy się wyłącznie najniższa cena! Dzięki Poligrafiko zdobędziesz zyskowne zlecenia tak szybko, jak nigdy dotąd!

Szybsze wpłaty i porządek w fakturach

Dzięki wygodnym płatnościom online Twoi klienci będą mogli błyskawicznie uregulować należności. Poligrafiko posiada też wiele przydatnych narzędzi, które dadzą Ci szybki dostęp do historii zleceń oraz wszelkich faktur wystawionych klientom.

Doskonała prezentacja oferty

W Poligrafiko możesz skorzystać z funkcjonalnych szablonów pozwalających na optymalne przedstawienie Twojej oferty. Dzięki temu klienci szukający gotowych rozwiązań łatwiej dokonają zakupu- i zrobią to u Ciebie.

Zakupy grupowe

Pierwsze zakupy grupowe, które naprawdę opłacają się drukarniom!

Zakupy grupowe online nie muszą oznaczać wyprzedaży za pół darmo oraz pobierania zbyt wysokich prowizji! W Poligrafiko działamy na uczciwych zasadach- stawiamy na optymalizację kosztów. Naszym zadaniem jest uzyskanie pełnego obłożenia maszyn drukarskich, dzięki czemu drukarnia może narzucić nieco niższą marżę nie zmniejszając jednak ogólnego zysku. Klienci z kolei mają tańsze usługi, tak więc wszystkie strony transakcji są zadowolone.

Dołącz już teraz!

Już wkrótce zaprosimy do Poligrafiko nowych zleceniodawców. Zgłoś się już teraz, a nasi konsultanci zadbają o to, aby trafili oni właśnie do Ciebie!

POLIGRAFIKO.PL Twój sposób na efektywną sprzedaż online

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na korzystanie z plików cookies. Więcej w dziale Polityka prywatności.